כימיה בקלות – אודות

אודות-כימיה-בקלות

שלום לכולם,

אתר כימיה בקלות הוא אתר שנבנה כדי לתת מענה לתלמידים וגם למורים. לראות, להבין ולקבל מידע על נושאים בכימיה בהתאם לתוכנית הלימודים בכימיה של תלמידי כיתות י’ יא’ יב’.

קצת על עצמי ( משה יונתן)

אני מורה לכימיה המלמד משנת 1988. כן, כבר 28 שנים בעיקר בתיכון חשמונאים בבת ים .

בנוסף לימדתי גם בתיכון רבין ( כיום אורט רבין) גן יבנה, במגמת הכימיה באילת, ומקיף ט אשלים ראשון לציון.

את התואר הראשון שלי עשיתי באוניברסיטת תל אביב  ותוך כדי הלימודים לתואר ראשון השתלבתי בלימודי ההוראה בכימיה. אהבתי את המקצוע ולמעשה מאז ועד היום אני משמש כרכז הכימיה בתיכון חשמונאים.

בשנת 2011 סיימתי את התואר השני במכון וייצמן להוראת מדעים, תחת פרוייקט ” רוטשילד וייצמן” .

במשך השנים האחרונות ראיתי שקיים חשש בקרב התלמידים ממקצוע הכימיה. לכן עלה הרעיון לבנות אתר, שיהווה כלי עזר נוסף, בעיקר לתלמידים אבל גם למורים. באתר כימיה בקלות נמצאים כל הנושאים בהתאמה לתוכנית הלימודים ברמת 3 יחידות בכימיה, וכן פרק החובה ומספר פרקי השלמה (בחירה) בהתאם לדרישות תכנית הלימודים ברמת חמש יחידות לימוד בכימיה.

במשך כל השנים בהם אני מלמד, בשלל בתי הספר, כל התלמידים שלימדתי סיימו בהצלחה בגרות בכימיה ( אף תלמיד לא נכשל וממוצע הציונים הוא בין הטובים בארץ).

הניסיון שצברתי, הידע והמידע שנאסף והצטבר אצלי במשך השנים בהם אני מלמד את המקצוע, בא לידי ביטוי באתר כימיה בקלות, שמטרתו להקל על תלמידי הכימיה, וכן למשוך תלמידים נוספים ללמוד מקצוע זה בבית הספר, ואולי בעתיד גם באוניברסיטה.

אז קדימה זה הזמן להיכנס ולהירשם באתר

ובהצלחה לכולם.

טלפון לתמיכה טכנית: 0542932368.

כתובתינו: כפר מנחם בית 129.